Чохол-Тент із підкладкою на Volkswagen Tiguan 2022- (ХL) (SUV)
Топ-6%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тент автомобільний з підкладкою сірий ( дзеркало + замок )

Тент автомобільний послужить захистом для Вашого автомобіля у всі пори року і при будь-яких погодних умовах. Завдяки светоотражающим здібностям поверхні чохла виключається можливість перегріву повітря всередині транспорту під час спеки. З допомогою тенту можливо зберегти лакофарбове покриття автомобіля в ідеальному стані. Матеріалом виготовлення моделі послужив водонепроникна і міцна тканина - поліестер. У складеному вигляді тент має компактні розміри, завдяки чому його зручно зберігати і завжди перевозити з собою. Даний чохол стане незамінним у ситуаціях, коли необхідно на деякий час залишити автомобіль під відкритим небом.
В районі водійських дверей встановлена блискавка, при необхідності можна папасть в салон автомобіля без проблем.

Польський виробник подбав про те, щоб всі випускаються тенти володіли високою якістю, підвищеною міцністю і максимальної довговічністю. Покриття сірого кольору запобігає проникненню ультрафіолетових променів. Тент має подвійний шов і гумки на краях для комфортної експлуатації. Розмір даної моделі - L ( довжина 457 см х ширина 185 см х висота 145 см ).
Автомобільні тенти убезпечать кузов Вашого автомобіля від бруду, вологи, піску, пилу, снігу, граду, сонячних променів, а також продуктів життєдіяльності птахів.
Таблиця розмірів
Джип, Кросовер:
| Довжина | Ширина | Висота | |
| М | 432 см | 185 см | 145 см |
| L | 457 см | 185 см | 145 см |
| XL | 483 см | 196 см | 145 см |
| XXL | 508 см | 196 см | 152 см |
| ХХХL | 533 см | 195 см | 152 см |
Седан, Універсал, Хетчбек, Ліфтбек:
| Довжина | Ширина | Висота | |
| M | 432 см | 165 см | 119 см |
| L | 482 см | 178 см | 119 см |
| XL | 533 см | 178 см | 120 см |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volkswagen |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 1450 мм |
| Довжина | 4820 мм |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Модель | Tiguan |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Сумісність | Volkswagen TIGUAN (5N_) 2007- |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Tiguan |
| Тип кузова | Позашляховик/Кроссовер |
| Утеплений чохол | Так |
| Ширина | 1950 мм |
- Ціна: 1 690 ₴









