Чохол-тент на Volkswagen Tiguan 2007-2017, SUV (L) (Basic Garage)

|
Переваги:
Матеріал:
Тент серії BASIC GARAGE має два шари:
Інструкції по збірці:
|
|
Високоякісний цілорічний автомобільний брезент BASIC GARAGE - водо - і паропроникливий. Завдяки поєднанню двох типів матеріалу брезент зберігає практично повну герметичність навіть у сильний дощ і в той же час при позитивній температурі навколишнього середовища видаляє вологу, що накопичується під брезентом. Брезент захищає весь автомобіль разом з його нижньою частиною від несприятливого впливу зовнішнього середовища. Він виготовлений з гладкого зсередини матеріалу, який не дряпає корпус. Кріпиться за допомогою натяжної шва з тросом навколо всього автомобіля, при правильній зав'язці гарантує схоронність навіть при поривах вітру. Завдяки широкому вибору форм і розмірів тенти цієї серії (а також інші наші тенти) добре підходять для конкретних автомобілів. Продукт дуже простий та швидкий у встановленні. У складеному вигляді брезент не займає багато місця, тому його завжди можна носити із собою. Продукт компанії Kegel-Błausiak, провідного виробника та експортера автомобільної оббивки та спецодягу. Зроблено в Польщі, переважно з польської сировини, з дотриманням усіх стандартів якості Європейського Союзу. Завдяки багаторічному досвіду і асортименту, що постійно вдосконалюється, продукцію цієї марки можна назвати кращою в Польщі. |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KEGEL-BLAZUSIAK |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 1560 мм |
| Довжина | 4600 мм |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Брезент |
| Модель | Tiguan |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Сумісність | Volkswagen TIGUAN (5N_) 2007- |
| Сумісність з моделлю | Tiguan |
| Тип кузова | Позашляховик/Кроссовер |
- Ціна: 2 350 ₴










