Чохол-тент на Volkswagen Tiguan 2018- SUV (L) (Mobile Garage)

|
Переваги:
Матеріал:
Тент серії MOBILE GARAGE має три слої:
Інструкції збирання:
|
|
Високоякісний круголорічний автомобільний брезент MOBILE GARAGE - Вод- і паропроникний. Оскільки брезент складається з двох типів брезенту, він, по суті, зберігає майже повну герметичність навіть у сильний дощ і водночас, при добрій температурі навколишнього середовища, видаляє вологу, яка потрапляє під брезент. Брезент захищає весь автомобіль разом з його нижньою частиною від шкідливого впливу зовнішнього середовища. Він виготовлений з гладкого матеріалу, який не дряпає корпус. За допомогою натяжного шва з тросом навколо всієї машини міцно міцно міцно тримається, а при відповідній зав’язці навіть якщо вітер пориває пориви вітру, це сприяє збереженню здоров’я. Завдяки широкому вибору форм і розмірів тенти цієї серії (а також інші наші тенти) добре підходять для певних машин. Продукт дуже простий і швидкий у встановленні. Оскільки брезент не займає багато місця у вигляді брезенту, його завжди можна носити з собою. Продукт компанії Kegel-Błausiak , ведучого виробника і експортера автомобільної оббивки і спецодягу. Зроблено в Польщі, переважно з польської сировини, з дотриманням усіх стандартів якості Європейського Союзу. Завдяки багаторічному досвіду і постійному асортименту виробництва цього марку можна назвати найліпшим у Польщі. |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volkswagen |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 1560 мм |
| Довжина | 4600 мм |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Брезент |
| Модель | Tiguan |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Сумісність | Volkswagen TIGUAN (5N_) 2007- |
| Сумісність з моделлю | Tiguan |
| Тип кузова | Позашляховик/Кроссовер |
| Утеплений чохол | Так |
- Ціна: 2 900 ₴












